За перші дев’ять місяців 2009 року загальна сума комісійної винагороди компанії ОВБ становить 147,4 млн. євро

м. Кельн, 6 листопада 2009 – Загальна сума комісійної винагороди фінансового постачальника «ОВБ Холдинг АГ», який діє у 14 країнах Європи, по закінченні дев’яти місяців 2009 року дорівнює 147,4 млн. євро, що на 47,2 млн. євро або відповідно на 24,2 % менше від показника попереднього року, що становив 194,6 млн. євро.

Доводиться визнати, що у найбільш постраждалих від економічного спаду регіонах центральної та східної Європи за період дев’яти місяців сума комісійної винагороди знизилась на 34,0 % або на 62,1 млн. євро порівняно з попереднім роком.

Позитивна динаміка показників продажу спостерігається в Іспанії та Франції, яка зберігалась також у третьому кварталі 2009, проте не змогла стримати зменшення суми комісійної винагороди у сегменті Південної та Західної Європи, що переважно необхідно приписувати зменшенню обсягів реалізації в Австрії, зокрема в сфері капіталовкладень.

У Німеччині загальні суми комісійних з продажу за період з січня по вересень 2009 р. знизились на 9,3% або на 55,2 млн. євро відповідно, у порівнянні з показником попереднього року, що становив 60,9 млн. євро. Збільшення фінансових консультантів до 1335 чоловік має стабілізуючий вплив (у минулому році 1252).
Прибуток до сплати зборів і податків (EBIT) з 22,3 млн. євро знизився до 6,2 млн. євро. Таке зниження прибутку було спричинене передусім нижчими продажами. Маржа EBIT відносно загальної суми комісійної винагороди становила близько 4,2%, при 11,5% у відповідний період минулого року. «Наш рівень доходів на даний момент нас не задовольняє. Але ми сподіваємось знову поліпшити ситуацію з прибутками за допомогою збільшення обороту після цього тимчасового періоду застою", так прокоментував розвиток Оскар Хайтц, голова правління з фінансів ОВБ Холдінг АГ. « До того ж ми тримаємо курс на значне заощадження витрат.»
ОВБ також вдалось знизити інші виробничі витрати з січня по вересень на 10,9% - 34,6 млн. євро. Порівняно з третім кварталом 2008/2009 рр. ОВБ знизив цей рівень на 17,1%, що показало дієвість сучасної програми з економії витрат.
Також позитивного розвитку набула кількість клієнтів, яких обслуговує ОВБ. Попри несприятливі обставини кількість клієнтів, у порівнянні з попереднім періодом, вдалося збільшити на 3,0 % до 2,791 млн. клієнтів. Кількість фінансових консультантів, працюючих в ОВБ по всій Європі, протягом року зменшилась на 251 особу, з 4966 до 4715 агентів. Причинами спаду, який відбувався насамперед з весни 2009, є умови, які зараз впливають на розвиток ринків деяких країн. Сприятливим видається розвиток фінансових консультантів у Німеччині, де вдалося збільшити команду на 83 особи, до 1335 фінансових консультантів.
У сфері довгострокових продуктів соціального забезпечення основним попитом у наших клієнтів надалі користуються продукти з соціального забезпечення, на які у перших трьох кварталах року припадало 56 % продажу.
«В останні місяці поточного фінансового року в сфері продуктів соціального забезпечення ми очікуємо на успішні результати цього фінансового року», прокоментував перспективи для всього року голова правління Вільфрід Кемпхен. «На фоні сильного падіння валового національного продукту в Європі та на основі підрахованих на кінець вересня прибутків ми розраховуємо на розвиток у 2009 р. в рамках наших попередніх очікувань. Повинна бути досягнута загальна сума комісійної винагороди в межах між 190 та 200 млн. євро, а також ми керуємось амбітною метою досягти EBIT у межах 10 млн. євро.»

Про концерн «ОВБ»

Koнцерн ОВБ, що знаходиться у м. Кельн, є одним з провідних постачальників фінансових послуг у Європі. З часу заснування «OВБ Фермьогенсбератунг АГ» у 1970 р. у Німеччині, в центрі економічної діяльності компанії ОВБ знаходиться орієнтоване на клієнта консультування приватних домогосподарств у сфері охорони, створення та розширення майна, забезпечення старості та придбання нерухомого майна. На даний час компанія ОВБ обслуговує більше ніж 2,8 млн. клієнтів по всій Європі і співпрацює з понад 100 відомими компаніями-партнерами. Компанія ОВБ працює зараз загалом у 14 країнах, при чому в концерні зайняті приблизно 4700 штатних фінансових консультантів. У 2008 році фірма «ОВБ Холдинг АГ», яка з липня 2006 р. котирується на Франкфуртській фондовій біржі (Prime Standard, ISIN DE0006286560) і з 22 червня 2009 року представлена в індексі SDAX АТ Німецької біржі, зі своїми дочірніми компаніями одержала загальну суму комісійної винагороди у розмірі 260,2 млн. євро, а показник EBIT становив 28,8 млн. євро.
Про результати фінансового року 2009 компанія «ОВБ Холдинг АГ» повідомить 31 травня 2010 у Франкфурті на Майні.

Написать коментарий: